نمونه دیگری که از بهترین اقسام محصولات شناخته شده است، آرد گندم بدون گلوتن می باشد که مزایای فراوانی دارا است.

آرد گندم بدون گلوتن موجب می شود تا سیستم گوارشی شما دچار مشکلی نشده و همواره از زخمهای معده در امان بمانید.

یکی دیگر از مزیتهای بهره گیری از آرد گندم بدون گلوتن این است که انرژی افراد بسیار افزایش یافته و همچنین بدن افراد از مقادیر فراوانی آهن بهره مند می شود.

شایان ذکر است آرد گندم بدون گلوتن با برخوردار بودن از پروتئینهای فراوان و بدون چربی موجب افزایش انرژی بدن شده و همواره مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته است.

در واقع گلوتن نوعی ماده است که به میزان فراوانی در غلات و همچنین گندم یافت می شود که دارای پروتئینی به نام گلوتنین بوده که ممکن است خطراتی را برای سلامتی بدن داشته باشد که مراکز ما با بهره گیری از استانداردهای خاصی نوع عاری از این ماده را تولید می نماید.

در واقع سلیاک یک بیماری شایع است که با نام خود ایمنی شناخته می شود و به دلیل گلوتنهای موجود در آن می باشد.

ما توانسته ایم نمونه های بی نظیری از آرد گندم بدون گلوتن را تولید نماییم که برای سلامتی شما بسیار مفید بوده و همواره بدن شما را از بیماریهای مذکور حفظ می نماید.

قیمت آرد گندم

از مهم ترین نیاز کشور که البته در جهان نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد آرد گندم می باشد و قیمت آن به عوامل متعددی بستگی دارد.

امروزه در جهان جنگ با اسلحه و تفنگ نیست بلکه جنگ کشورهای ستیزه جو امروز بر سر منابع طبیعی و مواد غذایی است اتفاقاتی که در سالها اخیر و هنچنین در حال حاضر در جهان در حال رخ دادن است شاهد بر این مدعا می باشد همین طور اگر مروی بر جنگ روسیه با اوکراین که در چند ماه گذشته خبر آن صدر شبکه های خبری بود کشورهای اروپایی با مشکلات زیادی در رابطه با تامین مواد غذایی موجه نمود.

کشور اوکراین تولید کننده غلات در دنیا نظیر جو دوسر پرک می باشد به همین جهت روسیه گزینه مناسبی برای فشار به مخالفین که در اروپا و امریکا هستند انتخاب کرده است، قیمت آرد گندم در این کشورها بالا می باشد.

جالب است بدانید که چین در بهبوهه این جنگ مقدار زیادی گندم را خریداری و ذخیره کرده است در سایر کشورهای منطقه نیز شما فروشگاه با کمبود مواد غذایی روبرو شدند و قیمت نان و گندم بسیار افزایش یافت.

هدف از این مطلب گفتگوی سیاسی نیست بلکه می خواهیم در مورد جایگاه آرد گندم صحبت نماییم و بدانیم که این ماده غذایی در جهان از چه اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

آرد گندم تبریز

در این روزها تولیدکنندگان کارخانه واقع در تبریز که مشغول به فعالیت در زمینه تولید آرد گندم و آرد سوخاری رنگی مرغوب هستند، محصولات خود را با بهترین کیفیت بسته بندی نموده و آنها را به سراسر کشور عرضه می کنند.

دانه های گندم از سه قسمت سبوس، آندوسپرم و جوانه تشکیل شده است که پوسته خارجی آن سبوس نام دارد که حاوی آنتی اکسیدان، ویتامین B و فیبر است.

جالب است بدانید برای تهیه آرد سفید فقط از آندوسپرم استفاده می کنند اما برای تولید آرد کامل از هر 3 مورد آندوسپرم، سبوس و جوانه بهره می گیرند که این آرد بر خلاف آرد سفید بافتی خوش طعم تر و مغذی تر دارد.

برخی از افراد ممکن است به گلوتن آلرژی داشته باشند بنابرای به هیچ وجه نباید از غلاتی که دارای گلوتن هستند استفاده نمایند چرا که بیماریهای را به دنبال خواهد داشت، خرید آرد گندم تبریز به روش های متفاوتی انجام پذیر می باشد.

کسانی که از بیماری روده رنج می برند نباید از آرد گندم استفاده نمایند زیرا این محصول فیبر موجود در مواد غذایی که مصرف کردید از بین می برد و سبب بروز التهاب در روده می گردد.

اگر به دنبال آرد با کیفیت با درجه گلوتن متفاوت هستید و نمی دانید آنها را از کجا تهیه کنید، ما به شما پیشنهاد می نماییم فقط یک بار از مجموعه ما خرید نمایید و ما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که مشتری ثابت ما خواهید شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *