در این روزها تولیدکنندگان کارخانه واقع در تبریز که مشغول به فعالیت در زمینه تولید آرد گندم و آرد سوخاری رنگی مرغوب هستند، محصولات خود را با بهترین کیفیت بسته بندی نموده و آنها را به سراسر کشور عرضه می کنند.

دانه های گندم از سه قسمت سبوس، آندوسپرم و جوانه تشکیل شده است که پوسته خارجی آن سبوس نام دارد که حاوی آنتی اکسیدان، ویتامین B و فیبر است.

جالب است بدانید برای تهیه آرد سفید فقط از آندوسپرم استفاده می کنند اما برای تولید آرد کامل از هر 3 مورد آندوسپرم، سبوس و جوانه بهره می گیرند که این آرد بر خلاف آرد سفید بافتی خوش طعم تر و مغذی تر دارد.

برخی از افراد ممکن است به گلوتن آلرژی داشته باشند بنابرای به هیچ وجه نباید از غلاتی که دارای گلوتن هستند استفاده نمایند چرا که بیماریهای سختی را به دنبال خواهد داشت.

کسانی که از بیماری روده رنج می برند نباید از آرد گندم تبریز استفاده نمایند زیرا این محصول فیبر موجود در مواد غذایی که مصرف کردید از بین می برد و سبب بروز التهاب در روده می گردد.

اگر به دنبال آرد با کیفیت با درجه گلوتن متفاوت هستید و نمی دانید آنها را از کجا تهیه کنید، ما به شما پیشنهاد می نماییم فقط یک بار از مجموعه ما خرید نمایید و ما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که مشتری ثابت ما خواهید شد.

آرد گندم کامل

یکی از نمونه های بی نظیری که می توانیم برای شما در نظر بگیریم، آرد گندم کامل است که همواره موارد مصرف فراوانی را در زمینه تولید مواد غذایی دارا می باشد.

یکی از عمده مصارف آرد گندم کامل به عنوان تهیه اقسام نانها می باشد که از این نظر بسیاری از بانوان فعال در زمینه آشپزی استفاده های فراوانی از آن می نمایند.

لازم به ذکر است آرد گندم کامل به منظور تهیه بیسکویتهای درجه یک نیز کاربرد داشته و مناسب برای تمام افرادی است که از رژیم غذایی خاصی استفاده می نمایند.

آرد گندم کامل دارای میزان فراوانی از فسفر و همچنین کلسیم بوده که از این نظر می تواند تراکم استخوان را بهبود بخشد.

از عمده ویژگیهای آرد گندم کامل برخوردار بودن از ویتامین E و همچنین آنتی اکسیدان می باشد که برای مبارزه با ویروسهای بدن بسیار ضروری است و همواره دستگاه ایمنی شما را تقویت می نماید، در واقع آرد گندم کامل مناسب برای افرادی است که به دنبال رژیم غذایی ایده آل بوده تا بتوانند وزن مناسبی را برای خود به ارمغان بیاورند.

شایان ذکر است آرد گندم کامل از بروز بیماریهای دیابتی ممانعت به عمل آورده و همچنین مورد بسیار مناسبی برای افراد دیابتی بوده و آنها را از مصرف خود آسوده خاطر می نماید.

در ادامه مقاله نوع دیگری از آرد گندم به نام سبوس دار را معرفی می نماییم که رونق فروش بالایی را به خود اختصاص داده است و شما نیز می توانید آن را به صورت عمده دریافت نمایید.

قیمت آرد گندم

از مهم ترین نیاز کشور که البته در جهان نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد آرد گندم می باشد و قیمت آن به عوامل متعددی بستگی دارد.

امروزه در جهان جنگ با اسلحه و تفنگ نیست بلکه جنگ کشورهای ستیزه جو امروز بر سر منابع طبیعی و مواد غذایی است اتفاقاتی که در سالها اخیر و هنچنین در حال حاضر در جهان در حال رخ دادن است شاهد بر این مدعا می باشد همین طور اگر مروی بر جنگ روسیه با اوکراین که در چند ماه گذشته خبر آن صدر شبکه های خبری بود کشورهای اروپایی با مشکلات زیادی در رابطه با تامین مواد غذایی موجه نمود.

جالب است بدانید که چین در بهبوهه این جنگ مقدار زیادی گندم را خریداری و ذخیره کرده است در سایر کشورهای منطقه نیز شما فروشگاه با کمبود مواد غذایی روبرو شدند و قیمت آرد گندم و نان و گندم بسیار افزایش یافت.

هدف از این مطلب گفتگوی سیاسی نیست بلکه می خواهیم در مورد جایگاه آرد گندم صحبت نماییم و بدانیم که این ماده غذایی در جهان از چه اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

کشور اوکراین بزرگترین تولید کننده غلات در دنیا نظیر جو دوسر پرک می باشد به همین جهت روسیه گزینه مناسبی برای فشار به مخالفین خود که در اروپا و امریکا هستند انتخاب کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *