در سرتاسر جهان، بیش از نیمی از پنجره‌های مسکونی جدید و جایگزین از جنس uPVC هستند که به دلیل دوام، نگهداری کم، عملکرد حرارتی بالا و سبک انتخاب شده‌اند.

در استرالیا، UPVC Windows Alliance یک نهاد صنعتی است که به ترویج آموزش در مورد ویژگی‌های پنجره‌های uPVC مربوط به این کشور اختصاص دارد. به عنوان بخشی از پلتفرم ارتباطی.

اتحادیه ویندوزهای uPVC ویدیوی پنجره upvc کشویی جدیدی را توسعه داده است که مزایای پنجره‌های uPVC و اهمیت سیستم‌های پنجره کارآمد انرژی در آب و هوای استرالیا را توضیح می‌دهد.

ایالات متحده و اروپا مدت هاست پنجره چوبی بر روی پنجره های کارآمد انرژی تمرکز کرده اند. با این حال، پنجره های مسکونی در استرالیا معمولاً از نظر بازده حرارتی بسیار ضعیف عمل می کنند.

پنجره ها مهم ترین منبع اتلاف پنجره دوجداره ریلی یا افزایش گرما از یک ساختمان عایق بندی شده هستند یک شیشه منفرد بدون حفاظ از شیشه معمولی تقریباً 10 برابر بیشتر از همان ناحیه دیوار عایق حرارت از دست می دهد.

مدت‌هاست که در استرالیا این تصور غلط وجود دارد که شیشه‌های دوجداره فقط برای آب و هوای سرد است تا سرمای بیرون را حفظ کند.

اما شیشه‌های دوجداره و فریم‌های گرمایی موثر نیز به همان اندازه در حفظ گرمای تابستان استرالیا کارآمد هستند و دمای هوای داخلی راحت را در سال حفظ می‌کنند.

این ویدیوی جدید که برای پنجره آهنی دوجداره صاحبان خانه، معماران، مشخص کننده ها و طراحان طراحی شده است، نشان می دهد که چرا عملکرد حرارتی یکی از مهم ترین ویژگی های یک سیستم پنجره است.

اتحاد پنجره‌های uPVC توسط برندهای پیشرو در سطح جهانی پشتیبانی می‌شود، که متعهد به ارائه سیستم‌های پنجره‌های uPVC با کیفیت برای شرایط استرالیا هستند.

 • منابع:
  1. News About uPVC Windows

 • تبلیغات: 
  1. کاغذ جداگانه زباله های محل دفن زباله
  2. رازهای نهفته در چاله های فضایی!
  3. آتش گرفتن یک اجاق گاز منجر به کشته شدن افراد یک رستوران شد
  4. تاثیر منفی خودرو بر روی کاهش جمعیت!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *