وارات جو دامی از روسیه چگونه انجام شده و باید چه شرایطی را فراهم نمود؟ در زمینه واردات جو دامی باید چه اقداماتی انجام داده و از چه افرادی در این زمینه راهنمایی گرفت؟

واردات جو دامی سال های زیادی است که از کشور های مختلف جهان از جمله روسیه به داخل ایران انجام می گیرد و شرکت های بازرگانی مختلفی در کشور امروزه با شرکت های روسی قرارداد های تجاری امضا نموده اند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]واردات انواع غلات از جمله جو برای شرکت های بازرگانی و تاجران سود های خوبی را به همراه خواهد داشت.[/box]

مراحل واردات جو دامی

بسیاری از افرادی قصد وارد شدن در حوزه واردات جو دامی را دارند.

اما از اطلاعات و دانش لازم در رابطه با شرایط و مراحل واردات این محصول برخوردار نمی باشند.

برای واردات انواع جو دامی باید ابتدا مجوزهای لازم و مربوطه را از ارگانهای مختلف دریافت کرده و آنها را فراهم نمود.

پس از مهیا شدن مجوزهای لازم باید با شرکت های خارجی برای واردات اقدام به عقد قرارداد های معتبر کرد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قبل از وارد شدن در زمینه واردات جو توصیه می شود ابتدا تمامی قوانین و مقررات آنرا بصورت کامل فرا گرفت.[/box]

کشور روسیه از جمله کشور های مهم صادر کننده جو در جهان به شمار می آید و این کشور در سال های اخیر حجم بالایی از محصولات تولیدی خود را به کشور های آسیایی از جمله ایران در حجم های بالا عرضه نموده است.

واردات جو دامی

واردات جو از روسیه

در حال حاضر شرکت های بازرگانی معتبر و باتجربه ای در زمینه واردات جو از کشور روسیه درحال فعالت می باشند.

این شرکت های بازرگانی اغلب با تولید کنندگان و تاجران روسی قرارداد های همکاری بلند مدت امضا نموده اند که توسط سایت های اینترنتی معتبر به فروش جو دامی به صورت عمده می پردازند.

برخی از تاجران باتجربه در کشور توانایی واردات جو بصورت مستقیم از روسیه را داشته و در حال فعالیت هستند.

اگر قصد واردات جو دامی از کشور روسیه و یا هر کشور دیگری را دارید پیشنهاد می شود در این زمینه از مشاوره ها و راهنمایی های کارشناسان فروش ما بهره مند شوید.

منبع: 100ghalat.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *