یک خوراک مرغ تخمگذار می بایستی حدود ۱۶ درصد پروتئین داشته باشد و به هیچ عنوان نمی توان این مقدار پروتئین را با مخلوط کردن غلات مختلف بدست آورد. علاوه بر پروتئین با استفاده از غلات نمی توان احتیاجات واقعی حیوان از نقطه نظر مقدار پروتئین و مواد معدنی را تامین نمود.

از گذشته تا امروز برای پرورش مرغ‌های خانگی، از باقیمانده خوراک مصرفی خانواده استفاده می ‌شده است. مرغ‌ های خانگی همچنین از پسماند میوه و سبزیجات نیز استقبال خوبی می‌کنند اما این مواد به دلیل داشتن آب فراوان، باعث آبکی شدن ضایعات مرغ و کثیفی لانه می ‌شود. بنابراین خوراک مرغ بومی باید عاری از موادی باشد که به کبد مرغ آسیبی بزند.

از بهترین محصولاتی که برا خوراک دام استفاده می کنند گندم می باشد. فروش گندم شکسته درجه یک با قیمت مناسب را می توانید از این مرکز خریداری کنید.

فروش گندم شکسته در کشور نسبت به سال های قبل افزایش یافته است و مردم بیشتری خرید می کنند.
چرا که از تمامی جنبه ها استفاده کردن از این محصولات برای دام مناسب تر از همه می باشد.
به این علت است که نه تنها در کشور بلکه در کشور های دیگر نیز برای تغذیه دام و طیور از این محصولات استفاده زیادی می کنند و آن را به خوراک انواع دام و طیور های پرورشی می رسانند و باعث رشد می شوند.

گندم شکسته خوراک دام و طیور

چرا که بهتر است بدانید که استفاده کردن از این محصولات برای خوراک دام و طیور سبب می گردد تا دام و طیور با سرعت بیشتری رشد و پرورش یابند.
زیرا در خود انواع مختلف ویتامن و مواد آلی دارند که سبب رشد و پروش و سلامتی آن ها است.
فروش گندم شکسته از طرف مراکزی مختلفی در کشور انجام می گیرد و می توانید خرید خود را انجام دهید.
اما یکی از بهترین مرکز هایی که در این زمینه فعالیت می کند را سایت به شما معرفی می کند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]گندم شکسته را برای خوراک دام و طیور از کدام مرکز فروش می توان به راحتی خرید کرد؟[/box]

فروش گندم شکسته

فروش گندم شکسته ارزان

فروش گندم شکسته از طرف این مرکز با ارزان ترین قیمت ها انجام می شود و مناسب است.
البته همان طور که گفته شده است در کل قیمت های همه این محصولات مناسب تر می باشد.
از دیگر مواردی که در قیمت های تمامی این محصولات تاثیر گذار هستند کیفیت آن ها نیز است.
یعنی این که هر چه کیفیت این محصولات فروشی بالا تر باشد قیمت های آن ها نیز بالا خواهد رفت اما این مرکز محصولات با کیفیت را با قیمت ارزان به فروش می رساند.

منبع:100ghalat.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *