یک خوراک مرغ تخمگذار می بایستی حدود ۱۶ درصد پروتئین داشته باشد و به هیچ عنوان نمی توان این مقدار پروتئین را با مخلوط کردن غلات مختلف بدست آورد. علاوه بر پروتئین با استفاده از غلات نمی توان احتیاجات واقعی حیوان از نقطه نظر مقدار پروتئین و مواد معدنی را تامین نمود.

از گذشته تا امروز برای پرورش مرغ‌های خانگی، از باقیمانده خوراک مصرفی خانواده استفاده می ‌شده است. مرغ‌ های خانگی همچنین از پسماند میوه و سبزیجات نیز استقبال خوبی می‌کنند اما این مواد به دلیل داشتن آب فراوان، باعث آبکی شدن ضایعات مرغ و کثیفی لانه می ‌شود. بنابراین خوراک مرغ بومی باید عاری از موادی باشد که به کبد مرغ آسیبی بزند.

کنجاله سویا دامی سرشار از پروتئین به ویژه آمینو اسیدها می باشد که برای تغذیه دام ها خوراک کاملی محسوب می شود و برخی آن را به صورت کیلویی تهیه می کنند.

همه می دانید خرید سویا دامی به صورت کیلویی قیمت بالاتری نسبت به خرید به صورت عمده دارد.
خرید سویا دامی بصورت کیلویی برای دامدارانی که از طیور و دام کمتری برخوردارند بهتر می باشد.
در بین منابع گیاهی کنجاله سویا اهمیت کنجاله سویا بیشتر به پروتئین آن مربوط می شود و این پروتئین نیاز غذایی طیور گوشتی را که در سن رشد هستند تامین می کند و دامداران بیشتر در فصل زمستان به صورت عمده و خرده اقدام به خرید آن می کنند.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]آیا می دانید کنجاله سویا علاوه بر طیور و حیوانات نشخوارکننده، برای ماهی ها هم غذای کاملی محسوب می شود!!![/box]

مرکز فروش سویا خوراک دام

بسیاری از افراد دنبال مراکز فروش سویای خوراک دام هستند و بین چندین مرکز نمی توانند دست به انتخاب بزنند.
یکی از راه ها برای یافتن مرکز فروش معتبر میتوان ارائه کرد جستجو در اینترنت و پرس و جو است.
اگر با دامدارانی که در این عرصه موفق عمل کرده اند گفتگوی کوتاهی داشته باشید کمک بزرگی می کنند.
یکی از راه های مناسبی که می توان برای شناخت مراکز فروش معتبر سویای دامی ارائه نمود عبارت است از: کیفیت محصول و رضایت مشتریانش که به دلیل مرغوبیت جذب آن شده اند.

خرید کنجاله سویا دامی

خرید کنجاله سویا دامی

اگر شما هم دامدار هستید و بدنبال غذای کامل برای دام می گردید کنجاله سویا را به شما معرفی میکنیم.
کنجاله سویا در کیفیت های مختلفی عرضه می شود که در میزان قیمت هم در کیفیت محصول بی تاثیر نیست.
کنجاله سویا نه تنها در ایران بلکه در گوشه و کنار جهان هم کاربرد زیادی داشته و بفروش می رسد.
کنجاله سویا بعد از ذرت بیشترین اهمیت را برای دام دارد. در خصوص کیفیت کنجاله سویا باید خاطر نشان شد که برای اینکه کنجاله سویا به حداکثر کیفیت برسد باید حرارت مناسبی دیده باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *