چندین فواید بادام زمینی روکش دار سرکه ای ممکن است شما را وادار کند که آنها را در رژیم غذایی خود بگنجانید. بادام زمینی مملو از مواد مغذی ضروری است. شما معمولاً آنها را به صورت خام یا بو داده مصرف می‌کنید و آنها را گوبر، بادام زمینی و آجیل زمینی می‌نامید.

بادام زمینی تمام 20 اسید آمینه را برای بدن فراهم می کند اسید آمینه غالب آرژنین سیستم ایمنی را تقویت می کند. علاوه بر این، آنها حاوی بسیاری از مواد معدنی، ویتامین ها و ترکیبات گیاهی مفید برای بدن هستند.

رژیم غذایی سرشار از بادام زمینی ممکن است سلامت قلب را تقویت کند، به کاهش وزن کمک کند، از سنگ کیسه صفرا جلوگیری کند و سطح قند خون را کنترل کند. این مقاله در مورد فواید بادام زمینی، مشخصات تغذیه ای آن و هر گونه عوارض جانبی احتمالی صحبت می کند. به خواندن ادامه دهید.

در این مقاله به این سوالات پاخ داده خواهد شد

فواید بادام زمینی برای سلامتی چیست؟
مشخصات تغذیه ای بادام زمینی
بهترین راه برای افزودن بادام زمینی به رژیم غذایی
انواع بادام زمینی
نحوه انتخاب و ذخیره سازی
عوارض جانبی بادام زمینی چیست؟
فواید بادام زمینی برای سلامتی چیست؟
زنی که بادام زمینی را به دلیل فواید سلامتی فراوان آن توصیه می کند ذخیره کنید
آی استوک

ممکن است سلامت قلب را ارتقا دهد
خوردن بادام زمینی ممکن است به محافظت در برابر بیماری عروق کرونر قلب (CHD) کمک کند .

مطالعه ای که توسط دانشکده بهداشت عمومی هاروارد انجام شد نشان داد که بادام زمینی ممکن است سطح کلسترول بد (LDL) را کاهش دهد .

کلسترول بد منجر به ایجاد پلاک در رگ های خونی می شود و بادام زمینی ممکن است از این امر جلوگیری کند. مطالعه ای که روی موش ها انجام شد همچنین بیان کرد که عصاره پوست بادام زمینی غنی از پلی فنل ممکن است التهابی را که باعث بیماری قلبی می شود کاهش دهد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *