وظیفه اصلی چینی آلات بهداشتی مروارید رفع نیاز انسان ها به شیوه ای سریع و بهداشتی است. چند راه برای انجام این کار وجود دارد.

به جای خلاص شدن از شر زباله ها با شستن آنها در یک سیستم فاضلاب یا مخزن سپتیک، توالت های بدون آب راه هایی برای خنثی کردن زباله ها پیدا می کنند تا زمانی که به صورت دستی دفع شوند.

پورت و جان رایج ترین شکل توالت بدون آب است. آن‌ها از مخلوطی از مواد شیمیایی برای ضدعفونی کردن زباله‌ها، جلوگیری از بوییدن آن‌ها استفاده می‌کنند و باعث می‌شوند توده‌هایی از آن‌ها خیلی زشت به نظر نرسند به همین دلیل است که مایع پورت‌ و جان آبی است.

با این حال، بعید به نظر می‌رسد که بخواهید یک پورت و پاتی به عنوان راه‌حل دائمی در خانه خود داشته باشید. محبوب ترین شکل توالت های دائمی بدون آب، توالت کمپوست است.

اینها حاوی خاک اره یا عامل حجیم کننده دیگری هستند که در صورت مخلوط شدن با ادرار و مدفوع انسان، آنها را برای استفاده به عنوان کود مناسب می کند.

چینیچینی

گاهی اوقات “خاک شب” نامیده می شود، زباله های انسانی کمپوست شده از زمان های بسیار قدیم برای رشد محصولات زراعی استفاده می شده است و هنوز هم در بین افرادی که به دنبال کاهش ردپای محیطی خود هستند محبوب است.

اگر می‌خواهید در مصرف آب صرفه‌جویی کنید، اما کاملاً آماده نیستید که در انبوهی از خاک اره ریزش کنید، توالت‌های دو سیکلون گزینه‌ای عالی هستند.

این طراحی نوآورانه جدید از دو جریان جت برای تمیز کردن کاسه با کمترین آب ممکن استفاده می کند و نیاز به نگه داشتن همیشه یک کاسه پر را از بین می برد.

ممکن است با توالت های تحت فشار از توالت های هواپیما یا هر حمام دائمی دیگری که توسط افراد زیادی در یک روز استفاده می شود آشنا باشید.

جریان آب به مخزن باعث افزایش فشار هوا می شود. هنگامی که دستگیره را می کشید، تمام فشار به یکباره برای شستشوی سریع و قدرتمند آزاد می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *